Regulamin forum

Regulamin forum

Postprzez MarcinFC » Sobota, 18 Lipiec 2009, 13:30

1. Zanim założysz temat, upewnij się, że jeszcze taki nie powstał.

2. Zawsze wybieraj odpowiednią kategorie dla tematu.

3. Staraj się formułować myśli zwięźle i przejrzyście oraz unikaj błędów ortograficznych i stylistycznych.

4. Pisz na temat, unikaj WIELKICH LITER w tytułach i treści, cytuj z umiarem i nadawaj Twojej wypowiedzi adekwatny tytuł, nazwa powinna odzwierciedlać treść.

5. Jeśli Twoja odpowiedź niczego nowego nie wniesie do dyskusji (posty typu: „"to samo co poprzednicy", "ja też", "racja" lub same emotikony) nie zamieszczaj go. Tzw. nabijanie postów będzie kasowane. Uzasadniaj swoje zdanie.

6. Wszelkie treści o charakterze spamu są zabronione i będą natychmiast usuwane.

7. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Forum służy wymianie opinii. Krytykujemy poglądy, a nie ich autora.

8. Posty traktujące o sprawach nie dotyczących ogółu należy załatwiać poprzez komunikatory internetowe lub poprzez PW na forum.

9. Uwagi o błędach ortograficznych czy interpunkcyjnych, załatwiaj listami prywatnymi lub pisz przy okazji (np. na koniec swojego postu związanego z danym tematem)

10. Użytkownicy nie posiadający na koncie żadnego postu (6 miesięcy od rejestracji), mogą zostać zablokowani lub usunięci z forum bez ostrzeżenia.

11. Nie pisz post pod postem bez wyraźnej potrzeby. Korzystaj z opcji edytuj/zmień.

12. Posty zawierające nieuzasadnione wulgaryzmy, obrażające inne narodowości, religie i rasy ludzkie, zawierajace dane osobowe i teleadresowe bez zgody ich właścicieli, adresy do stron zawierających pornografię, będą kasowane.

13. Władze forum zastrzegają sobie prawo do edycji, przenoszenia lub kasowania wypowiedzi łamiących postanowienia niniejszego regulaminu.

14. Złamanie regulaminu będzie karane. O rodzaju kary decydują admini, którzy nie muszą tłumaczyć się ze swoich decyzji.
MarcinFC
Administrator
 
Posty: 39
Rejestracja: Niedziela, 21 Czerwiec 2009, 08:00
Miejscowość: Wrocław

Wróć do Regulamin


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron